• Organizácia vyučovania od 08.02. 2021

•

Podmienkou nástupu žiaka do školy je negatívny test na COVID-19  aspoň jedného zákonného zástupcu žiaka, ktorý s ním žije v spoločnej domácnosti. Platnosť testu je 7 kalendárnych dní. Čestné vyhlásenie (odkaz na konci tohto oznamu) a kópiu negatívneho testu môžete  odovzdať osobne, alebo poslať po Vašom dieťati pri nástupe do školy 8. februára 2021.

V prípade, ak zákonný zástupca žiaka neabsolvuje testovanie a z tohto dôvodu sa jeho dieťa nebude zúčastňovať prezenčného vyučovania, tak škola bude evidovať neprítomnosť žiaka ako ospravedlnenú absenciu. V danom prípade  triedny učiteľ zabezpečí kontakt so žiakom ohľadne vzdelávania, ktoré bude prebiehať formou zadávania úloh, ako je to obvyklé pri chorobe dieťaťa.

Všetci žiaci budú od pondelka automaticky prihlásení na obed v ŠJ.

Školský klub detí bude od 8.2.2021  fungovať v riadnom režime.