• Zápis žiakov do 1. ročníka

Riaditeľstvo školy oznamuje rodičom,

že  ZÁPIS   ŽIAKOV  DO 1. ROČNÍKA

na školský rok 2021/ 2022 prebieha do 30. 04. 2021

Prosíme Vás o vyplnenie elektronickej prihlášky .

Zapisujú sa deti narodené od 01. 09. 2014 do 31. 08. 2015 a deti, ktoré mali v minulom šk. roku odklad školskej dochádzky.

Na zápis si môžete zvoliť jednu z alternatív:

Ak ste vyplnili elektronickú prihlášku - vyplnenú prihlášku podpísanú obidvomi rodičmi/ zákonnými zástupcami + rodný list dieťaťa na overenie údajov doručíte do školy v čase zápisu.

Ak nemáte možnosť elektronicky komunikovať so školou ani vytlačiť si dokumenty zo stránky školy- v čase zápisu si prihlášku a ostatné potrebné dokumenty vypíšete priamo v škole.

Počas zápisu Vás prosíme o dodržiavanie sprísnených hygienických opatrení.

Ak požiadate o odklad začiatku plnenia povinnej školskej dochádzky, odporúčanie všeobecného lekára pre deti a dorast a odporúčanie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie sa nebude pri zápise vyžadovať, ale doručíte ich dodatočne.

Naša škola ponúka:

• výchovu a vzdelávanie v príjemnom prostredí,

• vyučovanie kvalifikovanými pedagógmi,

• tvorivé aktivity vo vyučovaní,

• vyučovanie anglického jazyka od 1. ročníka,

• pestré mimoškolské aktivity,

• rozvíjanie počítačovej gramotnosti v počítačovej učebni

V popoludňajších hodinách:

• Školský klub detí

• Krúžková činnosť

• Súkromná základná umelecká škola – hudobný odbor ( klavír, akordeón, gitara) , výtvarný odbor, tanečný odbor

• Vyučovanie od 03. 03. 2021

Vážení rodičia,   oznamujeme Vám  , že do konca tohto týždňa (do 05. 03.) pokračujeme vo vyučovaní  v riadnom režime pre všetkých žiakov tak ako doteraz. Zmena niektorých opatrení a zavádzanie nových pravidiel sa udeje až od pondelka 08. marca 2021.

O každej zmene Vás budeme včas informovať.